Atribuită Cumpărare directă

2 buc Procesor Intel® Core™ i5-10400F Comet Lake, 2.9GHz, 12MB, fara grafica integrata, Socket 1200 [BX8070110400F] 2 buc Placa de baza Gigabyte B460 HD3, Socket 1200 [B460 HD3] 1 buc Procesor Intel Core i5-9400F, 2.9 GHz, 9MB, fara grafica integrata, Socket 1151 - Chipset seria 300 [BX80684I59400F] 2 buc Carcasa Spacer Moon, ATX Mini-Tower, Sursa 450W, Neagra [SPC-MOON] 2 buc Solid-state drive (SSD) Hikvision C100, 240GB, 2.5", Sata III [HS-SSD-C100/240G] 1 buc Memorie Goodram 4GB DDR4, 2666 MHz, CL 19 [GR2666D464L19S/4G] 2 buc Memorie HyperX Fury Black 4GB, DDR4, 2400MHz, CL15, 1.2V [HX424C15FB3/4]

Număr anunț
DA27119987
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.178,12 RON
Valoare atribuită
3.178,12 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.178,12 RON

din 3.178,12 RON estimat