Atribuită Cumpărare directă

Camera web cu microfon integrat Interfață: USB 2.0, inclus Microfon: Da, încorporat Rezoluție video (pixeli): minim 1920x1080, FullHD Prindere monitor: Da sau trepied Lungime cablu: minim 150 cm Sistem operare: Windows 7, Windows 8, Windows 10 Garanție: 24 luni

Număr anunț
DA27112325
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,25 RON
Valoare atribuită
630,25 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,25 RON

din 630,25 RON estimat