Atribuită
Cumpărare directă
GHIRLANDE CU LED DECOR - 2 BUC - 180.42 LEI PERDEA DE LUMINI LED 900 LED - 3 BUC - 561.34 LEI GHIRLANDA CU LED 1000 LWD ALB RECE - 1 BUC - 149.74 LEI GHIRLANDA CU LED 1000 LED ALB CALD - 1 BUC - 149.74 LEI BEC LED 20W - 50 BUC - 956.25 LEI AFY 2,5 - 300 ML - 56.25 LEI
- Număr anunț
- DA27118340
- Autoritate contractantă
- COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
- Cod CPV
- 31522000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.053,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.053,74 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.