Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA WEBINAR - DECEMBRIE 2020 - CONFORM OFERTEI PENTRU ADMINISTRATIA PUBLICA - "Managementul Resurselor Umane" perioada 28-29 decembrie 2020 ( 3 persoane)

Număr anunț
DA27114132
Autoritate contractantă
Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,24 RON
Valoare atribuită
630,24 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,24 RON

din 630,24 RON estimat