Atribuită
Cumpărare directă
Asigurari Casco pentru :2 Dacia Duster 2018, 2 Logan 2015,1 Mercedes Benz 2018,1 Skoda Superb 2012, 1 Dacia Dokker 2015. Prima asigurare totala 12.609,50 lei, plata integrala.CASCO-MASINI CJI: IL-12-CJI, IL-06-CJI, IL-10-CJI, IL-02-CJI, IL-03-CJI, IL-14-CJI, IL-16-CJI.
- Număr anunț
- DA27126686
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.609,50 RON
- Valoare atribuită
- 12.609,50 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.