Atribuită Cumpărare directă

Oferta comuna Barsesti Oferta utilaj 2022 lei Acc Microbuz 641,44 Casco 2536 Oferta ACC Tractor 150,93

Număr anunț
DA27128200
Autoritate contractantă
COMUNA BARSESTI (CONSILIUL LOCAL BARSESTI) (CUI 4350777)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.350,37 RON
Valoare atribuită
5.350,37 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.350,37 RON

din 5.350,37 RON estimat