Atribuită Cumpărare directă

Tabla Scolara Magnetica 02 Alba 2000x1200 --- persoana contact Ion Diaconu tel 0722826096 transport gratuit destinatie : Ploiesti Aleea Godeanu nr.4 jud Prahova

Număr anunț
DA27125817
Autoritate contractantă
Scoala "George Emil Palade" Ploiesti (CUI 2843280)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
30195900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.935,29 RON
Valoare atribuită
1.935,29 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.935,29 RON

din 1.935,29 RON estimat