Atribuită
Cumpărare directă
Patura electrica tip cearceaf 160 x 140 cm. CARACTERISTICI: 100% Polyester. Dimensiuni: 160 x 140 cm. Greutate: 1,8 Kg. 2 telecomenzi cu 2 nivele de temperatura fiecare. Potenta: AC230 / 230V - 2 x 60W Protectie impotriva supraincalzirii. Protectie impotriva scurt-circuitului Achizitia tine loc si de comanda ferma
- Număr anunț
- DA27132206
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.650 RON
- Valoare atribuită
- 6.650 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.