Atribuită
Cumpărare directă
Fiset metalic cu 2 usi 4 polite rafturi 40 kg / polita 800x350x1800 - 1 Bucata Scaun de birou ergonomic mesh negru - 3 Bucati Scaun vizitator - negru - 4 Bucati Cuier pentru perete cu 10 agatatori - Stejar Sonoma - 1 Bucata Etajera pentru birou 3 rafturi stejar sonoma - 1 Bucata Dulap birou 2 usi 5 rafturi 75x40x187 cm stejar sonoma - 1 Bucata
- Număr anunț
- DA27133902
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39132100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.117,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.117,37 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.