Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala Brother MFC-L5750DW A4 Laser Monocrom USB LAN Wireless Negru NUMAR DE REFERINTA: 147598 PRET DE CATALOG: 1.999,99 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30232110-8 Imprimante laser (Rev.2) DESCRIERE: MFC-L5750DW, viteza printare: 40 ppm, 20 ppm duplex, fpo 7.2 sec, rezolutie 1200 x 1200 dpi, memorie 256MB, tavi 50 + 250 coli (max 1340 coli), duplex (print), PCL6, BR-Script3, IBM Pro-Printer XL, Epson FX-850, PDF v1.7, XPS v1.0, ecran TFT tactil color 9.3cm, ADF 50 coli; copy: max 40cpm, max 9.2 sec FCOT, 1200 x 600 dpi, scalare 25-400%; scan: CIS, 24ipm mono, 20ipm color, 1200x1200dpi (600x600dpi din ADF), 24-bit, 256 grey scale, Scan to USB, E-mail, OCR. Image & File; fax: 33.6kbps, iFax, Fax to server, PC Fax (send/receive), memorie max 500 pag, USB2.0, Ethernet, USB Host, WiFi 802.11b/g/n, Mobile/Web Based Printing & Scanning, duty cycle max 50.000 pag, recomandat max 3.500 pag/luna, consumabil in-box 2k, optional: TN3430(3k), TN3480 (8k), drum DR3400 (30k), tavi 250 coli, 520 coli. mai putin

Număr anunț
DA27128994
Autoritate contractantă
liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999,99 RON
Valoare atribuită
1.999,99 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999,99 RON

din 1.999,99 RON estimat