Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune vizitator conferinta cu masuta rabatabila FELICIA cadru metalic textil negru B4U NUMAR DE REFERINTA: OGS DNS 14465402 DNS PRET DE CATALOG: 127,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39112000-0 Scaune (Rev.2) DESCRIERE: COD INTERN: 14465402 Scaun de conferinte tapitat cu tesatura moale si confortabila. Masuta din pvc d... mai departe

Număr anunț
DA27130239
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.445 RON
Valoare atribuită
4.445 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.445 RON

din 4.445 RON estimat