Atribuită Cumpărare directă

NP-X184 - XEROX TONER 106R01535, BK, 30K, PHASER 4600, 4620 ECHIVALENT

Număr anunț
DA27130130
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.360 RON
Valoare atribuită
4.360 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.360 RON

din 4.360 RON estimat