Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatie imprimante Kyocera FS4100DN - 2 buc X 411,76 lei fara TVA, conform ofertei cu nr.184/17.12.2020 înregistrata la autoritatea contrractanta cu nr. 353920217.12.2020

Număr anunț
DA27124694
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
50313100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,52 RON
Valoare atribuită
823,52 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,52 RON

din 823,52 RON estimat