Atribuită
Cumpărare directă
10 7001005 TRIM VASE LAMAIE SI OTET 4L BUC 5,00 36,06 151,51 28,79 20 7026900 TRIUMF PT.CURATAT ARAGAZ 3L 5647 BUC 2,00 44,67 75,08 14,26 30 7012668 FINO BURETI BUCAT. 1BUC BUC 20,00 2,84 47,73 9,07 40 7006134 SET BURETI SIRMA PLASTIC(3BUC/SET)0924 BUC 9,00 2,56 19,36 3,68 50 7054288 SACI MENAJ 60L 10/SET SR BRILLI ALBASTRI SET 10,00 3,67 30,84 5,86 60 7050124 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L SET 10,00 5,27 44,29 8,41
- Număr anunț
- DA27131299
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368,81 RON
- Valoare atribuită
- 368,81 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.