Atribuită Cumpărare directă

RCA Autoutilitara MAN L2000 Categorie Marca Tip/Model 7.490 Kg 2 4.580 cmc 132 KW Motorina

Număr anunț
DA27133566
Autoritate contractantă
Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.572 RON
Valoare atribuită
1.572 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.572 RON

din 1.572 RON estimat