Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta, asistenta si reprezentare in fata tuturor instantelor de judecata, pregatirea si elaborarea cererilor precum si a sustinerilor necesare pentru o singura faza procesuala care implica doar legislatia si practica judiciara specifica dreptului muncii. Oferta de pret nu include cheltuielile afernte deplasarii si cazarii in afara Municipiului Bucuresti, taxe postale, taxe de timbru si onorarii experti, acestea urmand a fi decontate separat si suportate de catre beneficiar.
- Număr anunț
- DA27131161
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- CABINET DE AVOCAT FĂGĂRĂŞEANU EDUARD -GABRIEL (CUI 22883530)
- Cod CPV
- 79112000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.