Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA - 1008 MP - 1.00 EURO/MP (PERIOADA: 03.12.2020 - 03.01.2021) 1 EURO = 4.8697 RON SANTIER: STR. SCOLII NR.11 TOTAL: 4908.66 RON

Număr anunț
DA27136841
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.908,66 RON
Valoare atribuită
4.908,66 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.908,66 RON

din 4.908,66 RON estimat