Atribuită Cumpărare directă

aparat foto

Număr anunț
DA27133151
Autoritate contractantă
Muzeul National BRUKENTHAL (CUI 3098079)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
38650000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.352,90 RON
Valoare atribuită
12.352,90 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.352,90 RON

din 12.352,90 RON estimat