Atribuită Cumpărare directă

Achizitii servicii situatii de urgenta si RSVTI pentru luna ianuarie 2021 conform contract.

Număr anunț
DA27149308
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU ADMINISTRAREA ACTIVELOR STATULUI (CUI 11795573)
Furnizor / câștigător
MIRESCU IOAN PFA (CUI 26335956)
Cod CPV
71317100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat