Atribuită
Cumpărare directă
Pachet promotional destinat exclusiv societatilor care efectuaza transport public de persoane! 1. găzduirea și administrarea zonei DNS un domeniu ales de aut.contractanta și medierea relației dintre aceasta si TLD .ro ( ICI – ROTLD) 2. găzduirea site-ului web aferent domeniu pct.1 pe Internet, cu o disponibilitate online minimă de 99.5% din timpul total de funcționare. (service level agreement) și resurse necesare funcționării fluente. 3. administrarea server-ului web care găzduiește site aferent domeniu specificat la pct.1 atât din punct de vedere al funcționalităților cât și a asigurării securității la standardele actuale, inclusiv securizare https (criptare SSL/TLS cu certificate calificate de server) 3. adminstrarea structurii de portal open-source (WordPress), în următoarele aspecte -verificarea periodică și instalarea actualizărilor de securitate disponibile -realizarea de copii de siguranță lunare ale conținutului și bazelor de date aferente site-ului web -asigurarea accesibilizării conținutului site-ului pentru persoanele cu dizabilități în conformitate cu prevederile „Ghidului pentru accesibilizarea paginilor web ale instituțiilor publice din România” elaborat de Ministerul Consultării Publice și Dialogului Social. -asigurarea unui mecanism de acord explicit privind politica de confidențialitate în conformitate cu prevederilor regulamentului GDPR (EU) 2016/679 - publicarea conținutului (anunțuri, documente, programe de circulație etc.) transmise de către beneficiar
- Număr anunț
- DA27146112
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI 1708600)
- Furnizor / câștigător
- SIGN PORTAL SRL (CUI 16344256)
- Cod CPV
- 72212224-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.