Atribuită Cumpărare directă

Reparatie acoperis farmacie - Comuna Odaile, Judetul Buzau cf liste cantitati transmisa de autoritatea contractanta. Termen de executie: maxim 10 zile. Termen de garantie lucrare: minim 12 luni. Se va prezenta deviz oferta / situatie de lucrari la decontare. Valoarea ofertata in SEAP va fi cea rezultata din rularea urmatoarelor articole de lucrari: demolare acoperis deteriorat ... – 182 mp; montat grinzi pentru aducere la nivel acoperis ... – 24 mp; construire sarpanta in 2 ape ... – 182 mp; astereala din scanduri de rasinoase ... – 182 mp; folie anticondens ... – 182 mp; montat sipci longitudinala si transversala ... – 182 mp; montat invelitoare tabla tip lindab, inclusiv accesorii ... – 182 mp; montat sistem preluare ape pluviale ... – 24 ml; montat pazie din tabla profilata ... – 47,8 mp Oferta va cuprinde toate exclusiv manoperele necesare realizarii lucrarilor descrise, materialele urmand a fi asigurate de catre autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA27140870
Autoritate contractantă
COMUNA ODAILE (PRIMARIA COMUNEI ODAILE) (CUI 4593911)
Furnizor / câștigător
AGROCOMFORESTA SRL (CUI 16063676)
Cod CPV
45261100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.492 RON
Valoare atribuită
33.492 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.492 RON

din 33.492 RON estimat