Atribuită
Cumpărare directă
QB1950CU / CONDUCTA FRANA / 1 BUC / 59.12 LEI / BUC MBF41000 / LICHID FRANA / 1 BUC / 15.51 LEI / BUC B4736 / POMPA AMORSARE MANUALA / 1 BUC / 30.09 LEI / BUC JRU573 / SUPORT CARDAN / 1 BUC / 80.11 LEI / BUC KK37820704 / LAMPA / 1 BUC / 72.5 LEI / BUC QB-A / ACCESORIU FRANA / 2 BUC / 0.76 LEI / BUC YT2180 / SET PT MANSONAREA TEVILOR / 1 BUC / 55.36 LEI / BUC QB-B-5.0 / ACCESORIU FRANA / 3 BUC / 2.26 LEI / BUC DG-174 / BUJIE INCANDESCENTA / 4 BUC / 34.96 LEI / BUC WL7154 / FILTRU ULEI / 1 BUC / 23.54 LEI / BUC JFA523 / FILTRU AER / 1 BUC / 22.8 LEI / BUC ARAL20484 / ULEI / 1 BUC / 54.58 LEI / BUC ARAL20488 / ULEI / 2 BUC / 14.66 LEI / BUC
- Număr anunț
- DA27149248
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
- Furnizor / câștigător
- BARDI AUTO SRL (CUI 12966353)
- Cod CPV
- 34000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 591,07 RON
- Valoare atribuită
- 591,07 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.