Atribuită Cumpărare directă

Documentatia cuprinde: Studiu de fezabilitate, documentatii pentru avize si acorduri, dovada de luare in evidenta a proiectului de arhitectura emis de OAR

Număr anunț
DA27146160
Autoritate contractantă
Comuna Mihaileni (CUI 4246254)
Furnizor / câștigător
AZATECH PLAN S.R.L. (CUI 41164833)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.270 RON
Valoare atribuită
7.270 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.270 RON

din 7.270 RON estimat