Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ PIESE DE SCHIMB I.T.: UPS PC - 2 BUC x 235,29 LEI FĂRĂ TVA, MEMORIE RAM 1 x 33,61 LEI FĂRĂ TVA, TOTAL OFERTĂ 504,19 LEI FĂRĂ TVA. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT: CARACTERISTICI TEHNICE, ANEXA NR.1 LA NR.2560939 DIN 17.12.2020, PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 18.12.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL ACHIZITORULUI CU NR.2585668 DIN 18.12.2020. PRODUSELE VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU CU PIESE DE SCHIMB DE RESORTUL I.T, ÎN VEDEREA FUNCȚIONĂRII ȘI ÎNTREȚINERII TEHNICII DE CALCUL DIN DOTAREA UNITĂȚII, NECESARE STRUCTURILOR OPERATIVE ȘI DE COMANDĂ, PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE.
- Număr anunț
- DA27148852
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,19 RON
- Valoare atribuită
- 504,19 RON
- Data publicării
- 21.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.