Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 35L 50BUC-30 BUC,MOP MICROFIBRA BRILLI-2 BUC,MATURA EUROPEEA PAR LUNG-1 BUC,COADA MET.CROMATA-1 BUC,SANO BON BLUE/GREEN WC 55GR-2 BUC,SERVETELE UMEDE 120/SET-3 BUC,HARTIE MISAVAN ECO 2/SET-4 BUC

Număr anunț
DA27147938
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,53 RON
Valoare atribuită
153,53 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,53 RON

din 153,53 RON estimat