Atribuită Cumpărare directă

Panou led ST 60X60 40W 4200 LUMENI 4000 18 buc Cadru montaj pentru panou LED 60x60 18 buc Panou led incastrat 18W/4000K/IP20 30x6 10 buc Frame for ceiling instalation 10 buc Intrerupator Dublu Schneider 2 buc

Număr anunț
DA27146192
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI (CUI 3896798)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI 16509028)
Cod CPV
50532000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.212,08 RON
Valoare atribuită
7.212,08 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.212,08 RON

din 7.212,08 RON estimat