Atribuită
Cumpărare directă
NLOCUIT PLACUTE FRANA FATA-CURATAT ETRIERI SI SUPORTI ETRIERI FATA STG SI DR 2,500 1,00 2,50 85,00 212,50 2 VERIFICARE GENERALA 1,000 1,00 1,00 100,00 100,00 3 TEST FRANARE 1,000 1,00 1,00 50,00 50,00 4 INLOCUIT CAP BARA STG SI DR 2,000 1,00 2,00 85,00 170,00 5 REGLAT GEOMETRIE DIRECTIE 1,000 1,00 1,00 150,00 150,00 6 DEZINFECTAT INSTALATIE CLIMA 1,000 1,00 1,00 85,00 85,00 7 INCARCAT INSTALATIE CU FREON, 0.475GR=RECUPERAT 0.375 GR 1,500 1,00 1,50 85,00 127,50 8 REVIZIE LA 54526 KM 2,500 1,00 2,50 85,00 212,50 9 VERIFICARE GENERALA IARNA, INLOCUIT ROTI VARA -IARNA 1,000 1,00 1,00 150,00 150,00 10 MATERIALE CONSUMABILE 6,000 5,00 30,00 11 AGENT FRIG 1,000 40,00 40,00 12 FILTRU AER 1,000 57,00 57,00 13 FILTRU HABITACLU 1,000 78,00 78,00 14 FILTRU ULEI 1,000 73,00 73,00 15 BEC P21W 1,000 3,50 3,50 16 PLACUTE FRANA FATA 1,000 152,00 152,00 17 SPRAY CURATAT AC 1,000 50,00 50,00 18 CAP BARA 2,000 66,00 132,00 19 FILTRU COMBUSTIBIIL 1,000 120,00 120,00 20 ULEI 5W30 MOBIL 5,000 45,00 225,00 Nr. Operatiune/Cod - Denumire piesa Cant Timp un. Timp total Tarif / Pret fara TVA Valoare Cod mecanic Total manopera 13,50 1.257,50 Total piese 960,50 Subtotal fara TVA 2.218,00 Total TVA 0,00 Total general, deviz nr. 20267 -
- Număr anunț
- DA27161813
- Autoritate contractantă
- Directia Fiscala Brasov (CUI 14929823)
- Furnizor / câștigător
- AUTO LEL SERVICE S.R.L. (CUI 43467540)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.218 RON
- Valoare atribuită
- 2.218 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.