Atribuită Cumpărare directă

PACHET TIPIZATE (FOI PARCURS MARFA 15000 - 0,05 LEI/BUC, BON CONSUM 50 CAR- 2,5 LEI/BUC,DOSARE PVC 300 BUC - 0,45 LEI/BUC, FOLII PROTECTIE 10 SETURI - 6 LEI/SET)

Număr anunț
DA27141743
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070 RON
Valoare atribuită
1.070 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070 RON

din 1.070 RON estimat