Atribuită Cumpărare directă

DERO OZON+ AUTOMAT 20KG BU 20 1 1717,00 EPACK LAVETA UMEDA 3BUC RE 50 1 225,00 ENIGMA BUR.SARMA PROF10BU BU 10 1 143,30 OTI BURETI 150X70X45MM 10 BU 10 1 97,70 COLGATE CALCIU PASTA DIN. TU 135 3 1437,75 COLGATE EXTRA CLEAN PER.D BU 138 1 612,72 TRIM PRIMAV.SAP.L.LACR4L RE 8 1 249,52 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L RE 17 1 530,40 FINO LD SAC GUNOI 120L/10 PG 100 1 671,00 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 50 1 132,00 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC BU 50 1 164,00 ASTOR HC 24BUC BU 5 24 162,00 BIC SINGL SENS ORANGE36 BL 1 36 31,68 BIC TWIN CONFORT BL 6 24 345,60 PALMOLIVE CLASSIC CREMA R BU 20 1 118,20 W G 2IN1 P.NORMAL 400ML RE 12 1 119,76 W G ANTIMATREATA SAMPON 4 RE 14 1 139,72 W G HERBS SAMPON 400ML RE 6 1 59,88 W G MUSETEL SAMPON 400ML RE 29 1 289,42 W G SAMP 2IN1 ALOE 400ML RE 15 1 149,70 W G SAMP.COCOS 400ML BU 7 1 69,86 W G SAMP.FR.BOOST400ML BU 18 1 179,64 W G SAMP.MICELLAR 400ML BU 6 1 59,88 W G SAMP.ROSE WATER 400M

Număr anunț
DA27167721
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.739,86 RON
Valoare atribuită
8.739,86 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.739,86 RON

din 8.739,86 RON estimat