Atribuită Cumpărare directă

surub cb 8*120= 250 buc,, piulita m8= 250 buc, negrese 35= 1 cutie, surub pal 4*40= 500, surub pal 4*50= 500 buc, surub pal 4*60= 500 buc, surub pal 4*70= 5oo buc, surub +diblu 8*60= 1 cutie

Număr anunț
DA27170685
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44531300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,07 RON
Valoare atribuită
423,07 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,07 RON

din 423,07 RON estimat