Atribuită
Cumpărare directă
Pachet birotica si papetarie: Perforator Ek Elegance 30 Coli Negru 3 BUC 28.46 Pix Cu Bila Ek R509 Albastru 100 BUC 0.46 Plic C6 Siliconic 80Gr 114 X 162 Mm Alb 1000 BUC 0.11 Plic Cu Burduf B4 Siliconic 130Gr 250 X 353 X 50 Mm Kraft 50 BUC 0.88 Registru Ilijanum A4 96 File Aritmetica Diverse Culori 5 BUC 7.61 Registru Ilijanum A4 96 File Dictando Office Diverse Culori 5 BUC 7.61 Registru Intrare Iesire Rosetta A4 Orizontal Duplex 5 BLOC 6.80 Sfoara Bbc Alba 20 BUC 4.55 Solutie Corector Ek Cu Pensula 20 Ml 20 BUC 2.14 Tus Stampila Pelikan Neuleios Albastru 28Ml 3 BUC 6.77
- Număr anunț
- DA27174392
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA ALBA (CUI 11333523)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.351,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.351,93 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.