Atribuită
Cumpărare directă
106R01413 - Toner Xerox WorkCentre 5222/ 5225, Compatibil, Capacitate: 20.000 pagini - 2 buc 106R03623 CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU XEROX PHASER 3330 WC 3300- 5 buc 106R01412 - Toner echivalent Xerox Phaser 3300,Capacitate: 8.000 pagini- 1 buc CF226X Cartus compatibil nou pt.HP LJ MFP M 426FDW,Capacitate printare 9000 pag - 5 buc CE505X - HP CE505X (05X) / HP CF280X (80X) / CANON CRG-719H / CANON C-EXV40 - 6.500 pagini - 3 buc
- Număr anunț
- DA27162821
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BIHOR (CUI 12324035)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752 RON
- Valoare atribuită
- 1.752 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.