Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de inchiriere si mentenanta module Avancont (750 lei fara TVA/luna) AvanUrbis ( 700 lei fara TVA/luna), Avanregis ( 840 lei fara TVA/luna)AvanDoc ( 390 lei fara TVA/luna) conform caietului de sarcini anexat prezentei achizitii.Durata contract 12 luni.,cu posibilitate de prelungire in conditiile legii.Plata lunara a serviciilor pentru modulele AvanCont, AvanRegis, AvanDoc, AvanUrbis va incepe cu data de 01.04.2021, data la care tranzitia de la solutia informatica deja detinuta de autoritatea locala trebuie sa fie realizata. Termen finalizare integrare module 31.03.2021.Serviciile de inchiriere ale modulelor includ si servicii de intretinere tehnica si legislative si suport tehnic necesar pe toata durata contractului. In cazul in care solicitarea va fi acceptata de dvs. veti prezenta inainte de semnarea contractului un certificat constatator emis de ONRC valabil la data depunerii.
- Număr anunț
- DA27178812
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.160 RON
- Valoare atribuită
- 32.160 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.