Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania pune la dispozitia beneficiarului urmatoarele servicii: 29 abonamente Business TV Digital Optim HD cu echipamente de receptie si decodare incluse (17 mediabox-uri SD si 12 CI+) care ofera o grila de peste 100 canale TV si 22 canale radio. Toate costurile de instalare si punere in functiune sunt suportate de prestator.Acceptul in SEAP se va da dupa primirea propunerii tehnice.Propunerea tehnica va fi transmisa pe e-mail: marius.chirila@madr.ro
- Număr anunț
- DA27171584
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.249,28 RON
- Valoare atribuită
- 8.249,28 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.