Atribuită Cumpărare directă

Patura 50 buc Protectie saltea 30 buc Lenjeie de pat 91 buc Prosoape fata 125 buc ref.908/18.12.2020 Factura se emite pe cod fiscal 33219440 CRRN Ludus

Număr anunț
DA27161015
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
ROVA A&A SRL (CUI 31240275)
Cod CPV
39520000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.999,25 RON
Valoare atribuită
14.999,25 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.999,25 RON

din 14.999,25 RON estimat