Atribuită Cumpărare directă

Seringa 1ml EUROMED cu 100 unitati, din trei parti componente (cu garnitura pe piston), cu ac G26 montat pe seringa, FARA LATEX, de unica folosinta, cu marca CE, DE FOARTE BUNA CALITATE, ambalate 1 buc/blister, 100 buc/cut, 3000 buc/bax

Număr anunț
DA27156468
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat