Atribuită Cumpărare directă

TENCUIALA OSKAR TECK SCOARTA COPAC 25KG ALB- 5 BUC X 184,0336 COLORANT AB WB 1KG YELLOW REDOX URY- 0,0040 BUC X 118,4874 COLORANT AB WB 1KG YELLOW OXIDE UYX- 0,0530 BUC X 93,2773 COLORANT AB WB 1KG NEGRU LC UZL- 0,0210 BUC X 79,8319 PROMO:PROFITEC FASSADEN GRUND 8KG- 1 BUC X 0,0084 COLORANT AB WB 1KG YELLOW REDOX URY- 0,0030 BUC X 118,4874 COLORANT AB WB 1KG YELLOW OXIDE UYX- 0,0390 BUC X 93,2773 COLORANT AB WB 1KG NEGRU UZZ- 0,0160 BUC X 76,4706 BATERIE GAT LEBADA ROTUNDA SAN Q-14- 2 BUC X 71,3445 RACORD FLEX.I-E 1/2/10X1X35 80CM- 2 BUC X 8,8235 UNSOARE HEXOL LI EP2 BLUE LONGLIFE 1KG- 1 BUC X 22,2689 SEMIMASCA CU SUPAPA FFP1 23106- 2 BUC X 8,8235 BANDA ADEZIVA 4522 50MX50MM 45229- 2 BUC X 8,3950 ELECTROZI SUPERBAZIC 2.5X350MM(RESISTARC)- 2,0150 KG X 13,0252 REZERVA TRAFALET FIR AURIU 2BUC 100MM 20013- 3 BUC X 5,4622 BATERII ALCALINE LONGLIFE POWER R6 VARTA- 1 SET X 9,2437 BATERII ALCALINE ENERGY R3 VARTA 26458- 2 SET X 5,4622 SET BURGHIE PT METAL 1-10MM 19BUC 157108- 1 BUC X 44,1176 SET 10 DISC PANZA ABRAZIVA 125MM P100- 1 BUC X 5,4622 SET 10 DISC PANZA ABRAZIVA 125MM P80- 1 BUC X 5,4622 FURTUN DUS EXTENSIBIL 2M NDA001W-1 BUC X 23,4454 DISC 125X1.6X22.23 KRONENFLEX- 5 BUC X 3,3613 BANDA AUTOADEZIVA RIGIPS 48MMX45M(45542)- 1 BUC X 10,5042 PENSULA LATA X-6 30MM(72342)- 1 BUC X 2,4370 PENSULA LATA X-6 70MM(72346)- 1 BUC X 5,4622 TRAFALET VERDE 250X48X8MM 56345- 1 BUC X 19,7479 SUPER WOOD D3 750G ADEZ.PVAC PT.LEMN BISON- 1 BUC X 45,2941 SILICON REFRACTAR 1250'C 530G NEGRU BISON-

Număr anunț
DA27185977
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065,02 RON
Valoare atribuită
2.065,02 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065,02 RON

din 2.065,02 RON estimat