Atribuită
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA PAPETARIE HARTIE COPIATOR COPY A4 80GR - 105 TOP FOLIE PROT. DOCUMENTE A4,40MIC. - 6 SET 100/SET,OPTIMA-CRISTAL DOSAR PLIC - 50 BUC DOSAR INCOPC.1/1 - 175 BUC PIX LINC TWIST-IT 4016 ALBASTRU FINE - 200 BUC ORDIN DE DEPLASARE - 1 BUC TUSIERA METALICA 117X70MM,DONAUNETUSATA - 11 BUC TUSIERA METALICA 117X70MM,DONAUNETUSATA - 4 BUC BIBLIORAFT PLASTIC A4 OPTIMA BASIC - 25 BUC PLIC C6 AUTOADEZIV U - 200 BUC PLIC C4 AUTOADEZIV U - 50 BUC PERFORATOR 30COLI KANGARO PERFO30 - 1 BUC CUB NOTITE AUTOAD.76/76 5CUL HOPAX - 4 SET CAPSE 24/6,1000/CUT,OFFICE PRODUCTS - 10 CUT DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI OPTIMA - 100 BUC DECAPSATOR METALIC DONAU-NEGRU - 1 BUC ALONJE DIN PLASTIC A5 100/SET KANGARO - 1 SET LIPICI SOLID,40GR.OFFICE PRODUCTS - 2 BUC SFOARA BUMBAC - 5 BUC DISPENCER CU BANDA CORECTOARE - 2 BUC 5MMX8M,OFFICE PRODUCTS STILOU CORECTOR 7ML,VARF - 2 BUC METALIC,OPTIMA FLUID CORECTOR OPTIMA 20ML - 2 BUC BANDA SCOTCH TRANSPARENTA 3M 371 50MMX66M - 1 BUC BANDA ADEZIVA TRANSPARENT 18MM X33M OPTIMA - 2 BUC BATERII DURACELL ALCALINE AAA/R3 - 10 BUC
- Număr anunț
- DA27163570
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.929,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.929,60 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.