Atribuită Cumpărare directă

pachet de curatenie TIDE MAN 2IN1 LENOR 450G CU 11 FAIRY DET.VASE CHAMOMILE1 BU 1 FAIRY DET.VASE LEMON 1300 BU 6 AJAX FLORAL SPRING 1L RE 3 AJAX LIC.SUPR.LEMON 1L BU 1 MR.PROPER LEMON 750ML BU 5 PRONTO LEMN 750ML+33% BU 4 CLIN UNIV.BLUE PISTOL500M RE 5 CILLIT SHINE BATHROOM 750 BU 4 BREF COL.AKTIV SKIING 4X5 BU 5 NUFAR DETARTR.ULTRA750ML CU 3 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML RE 5 TRIUMF DEGRES.FORTE UNIV. RE 5 FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC BU 8 MULTI MAN CAUCIUC MIJL BU 8 ALUFIX ECON.SACI MEN.25L BU 9 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 4 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 5 SERVETELE DEC ROSU 2STR 2 CU 8 SERVETELE DEC COMB 2STT BU 2 DOMESTOS ATLANTIC 1.25L BU 9 MR PROPER SPRAY HYGIENE 7 BU 14 BLUE PISCINE SAPUN ROTUND IF 2 BEAUTY STORY SAMP GEL DUS BU 1 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 2

Număr anunț
DA27168993
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI 27459111)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.177,01 RON
Valoare atribuită
1.177,01 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.177,01 RON

din 1.177,01 RON estimat