Atribuită
Cumpărare directă
pachet de curatenie BREF ODOR.WC FLOWER 3X50G BU 10 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 3 ACE PROFESSIONAL INALB. 4 BU 10 ACE SPRAY UNIVERSAL 650ML BU 12 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 TU 5 AJAX GEAM TRIPLE ACTION50 BU 10 DUCK GEL MARIN 750ML BU 10 FINO WIPES PERFORATED ROL BU 5 ROPACK BURETI VASE 10BUC PG 5 AMBULEX MAN.LATEX S 100BU BU 1 FINO MANUSI LATEX MAR.S 5 BU 1 MANUSI VINIL M 100BUC CU 2 JASOL DERMANET ECO UNIVER BI 3 ALUFIX EC.SACI MEN.35L/30 BU 30 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 10 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 24 JASOL PAST.DEZINF.145BUC CU 6
- Număr anunț
- DA27169144
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET GALATI (CUI 27459111)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.717,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.717,86 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.