Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de degajare,defrisare si nivelare teren in vederea amplasarii statiei de apa cu urmatoarele utilaje: incarcator frontal, auto camion 8x4 ,escavator si buldo-escavator

Număr anunț
DA27173211
Autoritate contractantă
COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
Furnizor / câștigător
LEOKAP EDYTRANS SRL (CUI 33712404)
Cod CPV
45111214-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.016,80 RON
Valoare atribuită
42.016,80 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.016,80 RON

din 42.016,80 RON estimat