Atribuită Cumpărare directă

PRIZA SIMPLA SUKO ST = 50 ; PRIZA DUBLA DUBLA ST = 100 ; RIZA SUKO SIMPLA PT = 20; PRIZA DUBLA DUBLA PT = 50; STECHER SUKO = 100; INTRERUPATOR ST = 50; COMUTATOR ST = 50; CABLU MYYM 3X2.5 = 200M ; CABLU MYYM 3X1.5 = 200; CABLU MYYM 2X1.5 = 200M ; CONDUCTOR FY 2.5 ROSU = 200M ; CONDUCTOR FY 2.5 ALBASTRU = 200M; DIBLU D6+HZ 4X35 = 1000 ; DIBLU D8+HZ 5X45 = 1000 ; DIBLU D10 + HZ 6X60 = 1000 livrarea marfi in termen de 5 zile

Număr anunț
DA27173229
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.743,75 RON
Valoare atribuită
5.743,75 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
24.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.743,75 RON

din 5.743,75 RON estimat