Atribuită
Cumpărare directă
1 SOLUTIE PARBRIZ -20C 5L PARFUMAT #2000000306193 #0096962008475 buc 2 11.6807 2 HARTIE IG.PUFINA LUX PROSPETIME #6422295000826 buc 2 10 3 HARTIE IG.PUFINA LUX GRADINA DE TRANDAFIR #6422295000154 buc 4 10 4 DEZINFECTANT SUPRAFETE K-SEPT 0.750L #6422704002045 buc 4 19.7479 5 DEZINFECTANT MAINI K-SEPT 0.750L #6422704002038 buc 3 26.8067 6 KOMFORT MOBILA 250 ML#5997046735544 buc 2 10 7 LUBRIFIANT SMARTSTRAW 450ML MULTIFUNCT #5032227440364 #5032227300378 buc 1 25.1261 8 BEC LED 14-100W A60 E27 6500K #8592920064276 buc 10 13.3613 9 BEC LED A60 E27 10W WW #8718696510322 buc 10 12.521 10 DUCK AQUA BLU APARAT 1+1 40GR #5000204648225 buc 2 7.1429 11 PROIECTOR SMD NEGRU RSMDL100 #5997374207058 buc 3 210 12 LUBRIFIANT WD-40 200ML MULTIFUNCT. #5032227440029 #5032227300026 buc 1 13.8655
- Număr anunț
- DA27158231
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.204,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.204,87 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.