Atribuită Cumpărare directă

macaroane 400 gr , orez 1 kg , taitei 400 gr

Număr anunț
DA27170803
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 15305089)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI 14400295)
Cod CPV
15850000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.593 RON
Valoare atribuită
4.593 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.593 RON

din 4.593 RON estimat