Atribuită Cumpărare directă

Descrierea produselor se regăsește în caitul de sarcini nr. 21259/22.12.2020 atașat la prezenta

Număr anunț
DA27171517
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.167,20 RON
Valoare atribuită
5.167,20 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.167,20 RON

din 5.167,20 RON estimat