Atribuită Cumpărare directă

colier plastic grosime 4.5 mm lungime 280 mm

Număr anunț
DA27176364
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
INTERCASA S.R.L. (CUI 14403917)
Cod CPV
44163210-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
24.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat