Atribuită
Cumpărare directă
Contract de furnizare produse - Corpuri de iluminat 100 buc pentru Adăpost de Noapte, serviciu din cadrul Direcției de Asistență Socială Târgu Mureș in conformitate cu Caietul de sarcini. Perioada de garanție acordată produselor rezultă din certificatele de garanție care vor însoți produsele livrate și curge de la data recepției acestora. Achizitorul are dreptul de a notifica imediat furnizorului, în scris, orice plângere sau reclamație ce apare în conformitate cu această garanție. La primirea unei astfel de notificări, furnizorul are obligația de a remedia defecțiunea sau de a înlocui produsul în termen de 48 ore, fără costuri suplimentare pentru achizitor.
- Număr anunț
- DA27162409
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA TARGU MURES (CUI 39906612)
- Furnizor / câștigător
- INTRASERV (CUI 11411842)
- Cod CPV
- 31500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.204 RON
- Valoare atribuită
- 3.204 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.