Atribuită Cumpărare directă

pachet dezinfectanti

Număr anunț
DA27163261
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE BRAILA (CUI 11333426)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,75 RON
Valoare atribuită
227,75 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,75 RON

din 227,75 RON estimat