Atribuită Cumpărare directă

legitimatii card+ port legitimatie personalizate

Număr anunț
DA27179893
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE LUPTE (CUI 4204143)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
30191140-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.425 RON
Valoare atribuită
4.425 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.425 RON

din 4.425 RON estimat