Atribuită Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate constructie cladire noua spital cu suprafata de 30 000 - 35 000 mp la un pret unitar de 3.61 lei/mp

Număr anunț
DA27158015
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
KNOW HOW DESIGN AND (CUI 37902851)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.000 RON
Valoare atribuită
112.000 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.000 RON

din 112.000 RON estimat